ସାଢେ ୩ କୋଟିର ଇନ୍‌ସ୍ୟୁରାନ୍‌ସ ପାଇବା ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କାର୍ ଭିତରେ ଜୀଅନ୍ତା ଜଳାଇ ଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ

0

କୋଏମ୍ବାଟୁର : ତାମିଲନାଡୁରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷିୟ ମହିଳା ତାଙ୍କ ୬୨ ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାରେ ଥିବା ସାଢେ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରକାର ଥିଲା । ସେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଏରୋଡ ଜିଲ୍ଲାର କେ ଥୁଡୁପାଥୀରେ ରହୁଥିବା ରଙ୍ଗରାଜ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ଏକ ପାୱାର୍ ଲୁମ୍ ୟୁନିଟ୍ ର ମାଲିକ ଥିଲେ ।  ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।  ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କୋଏମ୍ବାଟୁରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତାଙ୍କୁ କାର ଯୋଗେ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ ।

ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୧ ବେଳେ ପେରୁମାନାଲୁର ନିକଟରେ କାରକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଗାଡିରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଲଗାଇ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ବିବୃତ୍ତି ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହକୁ ଆହୁରି ଗଭୀର କରିଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା, ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏକ ପାତ୍ରରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରୁ ଇନ୍ଧନ କିଣିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଇଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ରଙ୍ଗରାଜ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ କୋଟି ଟଙ୍କା ଋଣ ନେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ରଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଋଣ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ପାଇଁ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ ।

ରଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ତିନୋଟି ବୀମା ପଲିସି ନେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନୋମିନି ଦେଇଛନ୍ତି ।, ସେହି ପରିମାଣର ବୀମା ଦାବି କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆକାର ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଅଗ୍ରୀମ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ହତ୍ୟା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.