ଶ୍ବଶୂର ଘରର ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଖାଇବାରେ ବିଷ ଦେଇ ନଣନ୍ଦେଇ ସାଙ୍ଗେ ଚମ୍ପଟ …….

0

ଭୋପାଳ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭିଣ୍ଡ୍ ଜିଲ୍ଲାର ସିମର ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଲଜ୍ୟାଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଏକ ଭୟଙ୍କର ଅପରାଧ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଶ୍ବଶୂର ଘର ପରିବାରର ୯ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ବିଷ ଦେଇଥିଲେ । ତା’ପରେ ନଣନ୍ଦେଇଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ରେଶମା । ଭିଣ୍ଡ ପୋଲିସ ରେଶମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଲୋହକାନ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ତେବେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରେଶମାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦିଅରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ରେଶମା ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦେଇ ଲୋହକାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ମାନେ ରାସ୍ତାରେ କଣ୍ଟା ସାଜୁଥିଲେ । ଲୋହକାନଙ୍କ ସହ ରେଶମା ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଦ୍ବାରା ଶ୍ବଶୂର ଘରର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହଟାଯାଇପାରିବ ।

ଲୋହକାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଯୋଜନାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ରେଶମା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ରେଶମା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ବିଷ ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେମାନେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ପରେ ରେଶମା ପ୍ରେମୀ ଲୋହକାନଙ୍କ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ପଡ଼ୋଶୀମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘରେ କୌଣସି ଚଳଚଞ୍ଚଳ ଦେଖିଲେ ନାହିଁ, ସେମାନେ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପୁରା ଘଟଣା ଦେଖିଥିଲେ ।

ପଡୋଶୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଏହା ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମେହଗାଓଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା, ପରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗାୱାଲିଅରକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେଶମା ଏବଂ ଲୋହକାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.