ସ୍ୱାମୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ମୁଣ୍ଡ ଫଟାଇଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ଟଙ୍କା ଓ ସୁନାଗହଣା ଧରି ପ୍ରେମିକ ସହ ହେଲା ଫେରାର

0

ବିଜନୋର: ଯେଉଁ ବର, ଯିଏକି ଦିନେ ତାଙ୍କ ନୂଆ କନ୍ୟାପାଇଁ ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିବେ ଯେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ଅକଳ୍ପନୀୟ ହେବ । ଆଉ ସେ କେବେବି ଏହି ଘଟଣାକୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁବ  ନାହିଁ । ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଜନୋର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସୁହାଗ ରାତି ପୂର୍ବରୁ ବର ନିଜ କନ୍ୟାକୁ ସେଜ ଉପରେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏତେ ଜୋରରେ ଆଘାତ ପାଇଲେ ଯେ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଚେତ ହୋଇଗଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଆଉ କେହି କରିନାହାନ୍ତି ବରଂ ଖୋଦ୍ ନବବଧୂ ଜଣକ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି ।

ବିଜନୋର ଗାଁ କୁଣ୍ଡା ଖର୍ଦ୍ ନିବାସୀ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ହରିଦ୍ୱାରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ପାର୍ଟୀ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ବେଳେ ପରିବାର କନ୍ୟାକୁ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ଛାଡ଼ି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ । ଏହି ସମୟରେ କନ୍ୟା ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବରର ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ସାଂଘାତିକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।  ସ୍ୱାମୀ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଲୁଟେରା କନ୍ୟା ତୁରନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଅଳଙ୍କାର, ମହଙ୍ଗା ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ବର ଚେତା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଏହା ଜଣାଇଥିଲେ ।  ପୋଲିସକୁ ତୁରନ୍ତ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.