ଟ୍ୟୁସନରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ଅପହରଣ

0

ପାଟନା: ବିହାର ରାଜଧାନୀରେ ଏକ ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବାର ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପୀଡିତା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ପିସ୍ତଲ ଦେଖାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ମତେ ଅପହରଣ କରି ଚଳନ୍ତା କାରରେ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ତା ପରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ସେମାନେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଦୁଷ୍କର୍ମର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏ ବାବଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ କରି ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ପିନ୍ଧାଇ ଦେଇଥିଲା ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିଜେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉଜୱାଲ କାଣ୍ଟ ଅପରାଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଅଟେ । ଗୋଟିଏ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲରୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ପୀଡିତା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ରାମକୃଷ୍ଣନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ।

ପୀଡିତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ କପି ନେବାକୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ । ବାଟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଚାରି ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ବଳପୂର୍ବକ ଅପହରଣ କରିଥିଲା । ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼କୁ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ । ଉଜଲକାଣ୍ଟ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଳାତ୍କାରର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ଅନିଛା ସତ୍ତ୍ବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଭରି ଦେଇଥିଲା । ବଳାତ୍କାର ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାର ଭଉଣୀ ଘରେ ଦୁଇଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲା । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋକ୍ସୋ, ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ଅପହରଣ ଅଧୀନରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି

Leave A Reply

Your email address will not be published.